Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Dwubój w Kobylnicy. 27 edycja zawodów za nami

Poznaliśmy zwycięzców dwudniowych zmagań


Podaj dalej:
Zespół SMOKI Wieszyno zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej 27 edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. O zwycięstwie zdecydowała suma punktów uzyskanych w dwudniowych zmaganiach.

Zawody rozegrane zostały 7 i 8 marca w hali sportowej w Kobylnicy. Do sobotnich zmagań zgłosiło się 6 drużyn. Mecze toczyły się systemem „każdy z każdym”. Świetnie dysponowani zawodnicy z Wieszyna nie przegrali ani jednego meczu i z 10 punktami uplasowali się na pierwszym miejscu. UKS Zagórzyca z dorobkiem 6 punktów zajął 2 miejsce, a na trzeciej pozycji uplasowali się Dzikusy. Najlepszą zawodniczką została Marzena Woźniak, najlepszym zawodnikiem Zenon Mizerek.

Równie dużo emocji dostarczyły kibicom niedzielne zmagania siatkarskie, w których rywalizowało 10 zespołów. Od samego początku prym wiódł zespół Mustangi, który ostatecznie zwyciężył w niedzielnych zawodach. Statuetkę najlepszej zawodniczki otrzymała Marta Burzyńska, natomiast najlepszym siatkarzem turnieju został Michał Huzarski.

Uroczystego zamknięcia zawodów i nagrodzenia najlepszych drużyn oraz zawodników dokonał zastępca Wójta Rafał Kuligowski.

Klasyfikacja Tenis Stołowy:
1. SMOKI Wieszyno
2. UKS Zagórzyca
3. Dzikusy
4. Agro Team
5. Ustka Team
6. Strzelino

Klasyfikacja Piłka Siatkowa:
1. Mustangi
2. Ustka Team
3. Agro Team
4. AMOKI Wieszyno
5. Zmieszani
6. UKS Zagórzyca
7. XYZ
8. Dzikusy
9. Team Spirit
10. Strzelino

Klasyfikacja generalna
1. SMOKI Wieszyno
2. Ustka Team
3. Agro Team
4. UKS Zagórzyca
5. Dzikusy
6. Strzelino