Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Dni Kobylnicy 2019. Muzyka, sport, zabawa

Czeka nas wspólne świętowanie! Zapraszamy do udziału w tegorocznych obchodach Dni Kobylnicy. W ostatni weekend maja (24.05-26.05) czeka na Państwa wiele atrakcji!

Dni Kobylnicy 2019 rozpoczniemy od solidnej dawki dobrego humoru. Na scenie Gminnego Centrum Kultury i Promocji wystąpi Artur Andrus. W Recitalu Kabaretowym „Sokratesa 18” artysta zaprezentuje znane i lubiane utwory będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe kompozycje pochodzące z premierowego albumu pt. „Sokratesa 18”. Bezpłatne karty wstępu do odbioru na wydarzenie można otrzymać w sekretariacie GCKiP w Kobylnicy.

W sobotę zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniach sportowo – rozrywkowych, które zostaną zorganizowane na stadionie przy ulicy Wodnej. Już od rana będziemy mogli wziąć udział w zmaganiach sportowych, biegu "Szybka 5", oglądać pokazy zumby i sportów walki, gotować wspólnie z Justyną Pilichowską, czy wreszcie dopingować piłkarzy KS Słupia Kobylnica walczących o kolejne ligowe punkty.

O godz. 16.00 rozpoczniemy wspólną zabawę z orkiestrą GCKiP w Kobylnicy oraz zespołami Ale Babki i Raj Power. Na scenie zaprezentuje się również Paweł Barów – uczestnik V edycji The Voice of Poland. Finałem będzie występ muzycznej gwiazdy – CLEO - polskiej piosenkarki, autorki tekstów, reprezentantki Polski w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji.

W niedzielę znów zaprosimy Państwa aktywnego spędzenia wolnego czasu. Zaplanowaliśmy spływ kajakowy Słupią, na odcinku Lubuń – Łosino.
Serdecznie zapraszamy!

Wstęp na wydarzenie możliwy dla osób niepełnosprawnych.