Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Cztery zwycięskie walki dały złoto w toruńskich zawodach

Cztery zwycięskie walki dały złoto w toruńskich zawodach

Kolejny sukces UKS Orzeł Kończewo


Podaj dalej:
Pierwsze miejsce w toruńskim Festiwalu Dzieci w „Mini Judo” zajął zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Maciej Jerszyński. Rozegrane 26 października zmagania były elementem obchodów 20 – lecia działalności Klubu UKS Kodokan Toruń.

W zawodach mogliśmy oglądać zawodniczki i zawodników rywalizujących w dwóch kategoriach wiekowych tj. dzieci urodzonych w latach 2009-2010 oraz 2007-2008.

Uczniowski Klub Sportowy „Orzeł” Kończewo reprezentował w młodszej z kategorii Maciej Jerszyński (4 kyu, pas pomarańczowy).

- Nasz zawodnik startował w kategorii wagowej do 45kg. Stoczył 4 walki. Wszystkie pojedynki zakończył przed czasem i ostatecznie zajął I miejsce. Zdobył złoty medal w tej kategorii – mówi trener UKS „Orzeł” Kończewo Dorota Barcikowska.

Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii zostali uhonorowani medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.