Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Brązowa Natalia. Młoda zawodniczka na podium słupskich zawodów

Kolejny sukces UKS Orzeł Kończewo


Podaj dalej:
Brązowy medal w XVII Międzynarodowym Turnieju Judo im. Zbigniewa Kwiatkowskiego wywalczyła reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Kończewo. Natalia Miszkurka rywalizowała w kategorii wagowej do 57 kg.

Poziom zmagań na słupskich zawodach był bardzo wysoki, a na matach oglądaliśmy zawodników z Polski, Niemiec i Rosji. Pojedynki w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych były zacięte i wywoływały często bardzo duże emocje wśród zawodników, trenerów oraz rodziców.

Sekcję judo z Kończewa reprezentowali Maciej Jerszyński, który w kategorii 46 kg zajął VII miejsce, oraz Natalia Miszkurka, która w wadze do 57 kg stanęła na trzecim miejscu na podium.

Do startu przygotowała zawodników trener judo mgr Dorota Barcikowska.