Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Krajowy program "Czyste Powietrze" - nabór wniosków

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Bokserskie emocje w Kobylnicy

Pierwsza edycja Gali Białych Kołnierzyków za nami


Podaj dalej:
Sześć walk seniorskich mogliśmy oglądać w trakcie I Ogólnopolskiej Gali Bokserskiej „Białych Kołnierzyków”. Pojedynki z udziałem zawodników reprezentujących różne rejony kraju dostarczyły wielu emocji i gorącego dopingu.

Historyczna, bo pierwsza edycja zawodów, odbyła się 24 listopada. Gala Białych Kołnierzyków” była okazją do oglądania w ringu mężczyzn, którzy nie są profesjonalnymi zawodnikami, a boks traktują jako pasję. Na co dzień pracują w różnych zawodach. Są na przykład przedstawicielami handlowymi, ochroniarzami, prawnikami czy biznesmenami. Po godzinach pracy wkładają dresy, kaski i rękawice, aby z pełnym zaangażowaniem wylewać z siebie litry potu i mierzyć się z własnymi słabościami.

Podczas gali odbyło się sześć pojedynków. Każda z walk rozgrywana była na dystansie trzech rund, z których każda trwała dwie minuty. Na ringu zobaczyliśmy pięciu słupszczan.
75kg
Łukasz Pierkoś Gdynia vs Bartosz Swół Szczecin 0:3

100kg
Jakub Puścian Słupsk vs Maciej Buczyński Tychy 0:3

100kg
Fabian Pokorski Słupsk vs Marcin Kunikowski Gdynia 0:3

80kg
Daniel Pomierski Słupsk vs Bartłomiej Materek Koszalin 0:3

85kg
Tomasz Kowalski Słupsk vs Łukasz Mamos Gdynia 0:3

85kg
Maciej Burzyński Słupsk vs Robert Orzechowski Tychy 0:3

Organizatorami imprezy byli Tomasz Mazur, wychowanek Czarnych Słupsk, obecnie zawodowy pięściarz i trener oraz Gmina Kobylnica.