Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Bokserskie emocje w Kobylnicy

Pierwsza edycja Gali Białych Kołnierzyków za nami


Podaj dalej:
Sześć walk seniorskich mogliśmy oglądać w trakcie I Ogólnopolskiej Gali Bokserskiej „Białych Kołnierzyków”. Pojedynki z udziałem zawodników reprezentujących różne rejony kraju dostarczyły wielu emocji i gorącego dopingu.

Historyczna, bo pierwsza edycja zawodów, odbyła się 24 listopada. Gala Białych Kołnierzyków” była okazją do oglądania w ringu mężczyzn, którzy nie są profesjonalnymi zawodnikami, a boks traktują jako pasję. Na co dzień pracują w różnych zawodach. Są na przykład przedstawicielami handlowymi, ochroniarzami, prawnikami czy biznesmenami. Po godzinach pracy wkładają dresy, kaski i rękawice, aby z pełnym zaangażowaniem wylewać z siebie litry potu i mierzyć się z własnymi słabościami.

Podczas gali odbyło się sześć pojedynków. Każda z walk rozgrywana była na dystansie trzech rund, z których każda trwała dwie minuty. Na ringu zobaczyliśmy pięciu słupszczan.
75kg
Łukasz Pierkoś Gdynia vs Bartosz Swół Szczecin 0:3

100kg
Jakub Puścian Słupsk vs Maciej Buczyński Tychy 0:3

100kg
Fabian Pokorski Słupsk vs Marcin Kunikowski Gdynia 0:3

80kg
Daniel Pomierski Słupsk vs Bartłomiej Materek Koszalin 0:3

85kg
Tomasz Kowalski Słupsk vs Łukasz Mamos Gdynia 0:3

85kg
Maciej Burzyński Słupsk vs Robert Orzechowski Tychy 0:3

Organizatorami imprezy byli Tomasz Mazur, wychowanek Czarnych Słupsk, obecnie zawodowy pięściarz i trener oraz Gmina Kobylnica.