Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Biblioteczny Klub Maluszka

Biblioteczny Klub Maluszka


Podaj dalej:
Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy zaprasza na zajęcia języka angielskiego w ramach Bibliotecznego Klubu Maluszka, które odbędą się 15 lutego 2020 roku o godz. 11.00. Zajęcia poprowadzi pani Klaudia Stańczyk. W pierwszej części zajęć rodzice dowiedzą się jaki wiek jest odpowiedni do rozpoczęcia przygody z nauką języka obcego. Jak wspomóc dziecko w procesie nauki? Czym sugerować się w trakcie wyboru zajęć z szerokiej gamy ofert. Druga część spotkania to zajęcia j. angielskiego dostosowane do wieku dzieci uczęszczających z rodzicami na spotkania klubu.