Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Biblioteczny Klub Maluszka

Biblioteczny Klub Maluszka

Spotkanie z dentystą w Kobylnicy


Podaj dalej:
Kiedy zaczynają rosnąć zęby? Jak pomóc maluchom w codziennym szczotkowaniu? Te i więcej wątpliwości zostanie rozwiane podczas najbliższego spotkania Bibliotecznego Klubu Maluszka. Biblioteka w Kobylnicy (ul. Wodna 20/4) zaprasza na spotkanie z dentystą, które odbędzie się w sobotę 21 września o godz. 11.00.


Biblioteczny Klub Maluszka to inicjatywa przeznaczona dla rodziców dzieci do 4 roku życia. W każdą trzecią sobotę miesiąca w kobylnickiej bibliotece odbywają się spotkania ze specjalistami z zakresu wychowania i rozwoju najmłodszych.