Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
Aplikacja „BLISKO”
Zaalarmuje, poinformuje, ostrzeże. Wystarczy kilka chwil, aby znaleźć się w gronie osób korzystających z bezpłatnej aplikacji „BLISKO”. Po jej zainstalowaniu na swoim smartfonie i dokonaniu rejestracji, będziemy na bieżąco informowani o najważniejszych sprawach i wydarzeniach.

więcej

Biblioteczny Klub Maluszka

Biblioteczny Klub Maluszka

Spotkanie dla rodziców dzieci do lat 4


Podaj dalej:
Jesteś młodym rodzicem lub planujesz powiększyć swoją rodzinę? Biblioteczny Klub Maluszka to miejsce, w którym rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości związane z wychowaniem pociechy.

Najbliższe spotkanie Klubu odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 w bibliotece w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4.

Tematem przewodnim będzie profilaktyka logopedyczna - rodzice porozmawiają z logopedą, a dzieci będą ćwiczyć swoje buzie.