Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

11.03.2016


Podaj dalej:
Mieszkanki Gminy Kobylnica w wieku 50- 69 lat będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych. Wystarczy, że 11 marca odwiedzą specjalny mammobus, który tego dnia stacjonować będzie w rejonie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.Bezpłatne badania mammograficzne realizowane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi - Etap Podstawowy, finansowanego przez Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia. Projektem objęte są Panie w wieku 50-69 lat.Jedno badanie obejmuje wykonanie czterech projekcji.Rejestracja telefoniczna: 58 767 34 44. 58 767 34 55.