Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

W grudniu 2018 r. zakończono realizację kolejnego konkursu „Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018), którego celem była modernizacja systemów grzewczych poprzez likwidację kotłów i pieców opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich jednym z ekologicznych źródeł ciepła (kocioł na gaz, biomasę, elektryczny, pompa ciepła) na terenie Gminy Kobylnica.

więcej

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej

Będzie jaśniej w całej Gminie

Będzie jaśniej w całej Gminie

Ponad tysiąc nowoczesnych lamp w 26 miejscowościach


Podaj dalej:
W dniu dzisiejszym, tj. 6 lutego 2019 roku, zaplanowano prace dotyczące wymiany oświetlenia drogowego w Kobylnicy przy ulicach: Storczykowej, Makowej i Różanej.

W dniu jutrzejszym, tj. 7 lutego 2019 roku, prace będą odbywały się przy ulicy Kosynierów w Kobylnicy oraz przy ulicy Morelowej w Bolesławicach.

W piątek, tj. 8 lutego 2019 roku, prowadzone będą prace przy ulicy Wiązowej w Bolesławicach.

Przypominamy, że łączny koszt prac to 5 813 173 zł., a przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu partnerskiego pn. „Poprawa efektywności systemów oświetlenia zewnętrznego na terenie Obszaru Funkcjonalnego Miasta Słupska” dofinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020. Termin ukończenia prac przewidziano na 30 września 2019 roku. Wykonawcą projektu jest firma FB Serwis S.A. z Warszawy.