.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
6 miesięcy temu

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wielu sukcesów i satysfakcji


Podaj dalej:
Z okazji Święta Edukacji Narodowej życzę Wam, Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy Oświaty, cierpliwości, nie gasnącego zapału oraz satysfakcji z pracy zawodowej.

Niech Wasza wiedza, profesjonalizm i pasja służą jak najlepszemu wychowaniu młodego pokolenia Polaków, a w szczególności mieszkańców Gminy Kobylnica. W tym szczególnym dniu wyrażam ogromną wdzięczność dla Waszego zaangażowania, trudu i poświęcenia. Owocem Waszej codziennej pracy jest przygotowanie uczniów i wychowanków do odpowiedzialnego, świadomego i godnego życia w otaczającej nas przestrzeni.

W obecnych czasach jesteście bardzo potrzebni, ponieważ potraficie dzielić się z innymi swoim doświadczeniem, wiedzą i perfekcjonizmem. Niech Wasza praca przynosi zawsze mnóstwo satysfakcji i dumy, a uczniowie niech wspominają Was, jako wielkich mentorów i oddanych swojej pasji pedagogów!

Z najlepszymi życzeniami,
Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński