.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
wczoraj

Zobacz, jak zmienił się świat komputerów

Zobacz, jak zmienił się świat komputerów

Odwiedź wystawę w Kobylnicy


Podaj dalej:
Dla młodych widzów będzie to okazja do zapoznania się ze sprzętem komputerowym, którego używano pod koniec ubiegłego wieku. Nieco bardziej dojrzali staną przed szansą sprawdzenia swoich umiejętności w grach, które towarzyszyły im w dzieciństwie. Na tej samej imprezie będziemy mogli zobaczyć także nowoczesny sprzęt fotograficzny, programy edytorskie i drukarki o zadziwiających możliwościach.

To będą dwa dni, w trakcie których mogliśmy zobaczyć i na własne oczy przekonać się, jak mocno zmienił się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat sprzęt, który wykorzystujemy w pracy, domu i szkołach. Po raz trzeci w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego odbędzie się Środkowopomorska Wystawa Komputerów.

Na wystawie zostanie pokazany sprzęt komputerowy, którego lata świetności przypadają na ostatnią dekadę ubiegłego wieku. Wśród eksponatów pojawią się konsole, dyski, różnego rodzaju komputery, kalkulatory i monitory czy procesory. Wiele z nich nie jest już dziś dostępna w powszechnej sprzedaży.

Dla lepszego zrozumienia tego, jak bardzo zmieniła się współczesna technologia, organizatorzy postanowili zaprosić do udziału osoby wykorzystujące w swojej codziennej pracy nowoczesne komputery. Nie zabraknie więc interesujących pokazów.

W piątek wystawa dostępna dla zorganizowanych grup szkolnych, w sobotę - dla wszystkich w godzinach 10-14.