.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
5 miesięcy temu

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych

z obsługi serwisu Witkac.pl


Podaj dalej:

Zapraszamy do udziału w spotkaniu dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z którymi współpracuje Gmina Kobylnica. Spotkanie odbędzie się 3 listopada 2015 r. (wtorek) o godz. 14:30 w świetlicy Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4.

Istotnym elementem spotkania będzie szkolenie z zakresu przygotowania ofert na konkurs na realizację zadań publicznych w 2016 r., który realizowany będzie przy pomocy serwisu internetowego Witkac.pl (https://witkac.pl/strona) Niezbędna będzie na szkoleniu obecność osoby, która w imieniu organizacji będzie wprowadzała do serwisu internetowego dane do oferty.

Na spotkaniu omówione zostaną także zasady finansowania zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe w 2016 roku. Przedstawione zostaną propozycje zmian do Programu współpracy na 2016 r. oraz wieloletniego Programu na lata 2016-2019.

Dodatkowych informacji udziela pan Jan Kralski (tel. 59 842 90 70 wew. 259).