.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
2 miesiące temu

Zaproszenie na spotkanie informacyjne CIO

Podaj dalej:
Centrum Inicjatyw Obywatelskich serdecznie zaprasza przedstawicieli/lki organizacji pozarządowych z terenu powiatu słupskiego na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22 lutego 2017 roku o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Słupsku (ul. Szarych Szeregów 14) w sali nr 202.

Tematem spotkania będzie przybliżenie organizacjom pozarządowym celów działania Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES), przedstawienie szerokiej, bezpłatnej oferty oraz możliwości współpracy w obszarze ekonomii społecznej. Dowiedzą się Państwo m.in. o możliwości uzyskania dotacji na utworzenie miejsca pracy w organizacji, wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu lub skorzystaniu z doradztwa ogólnego, specjalistycznego lub biznesowego.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy: cio@cio.slupsk.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Osoba do kontaktu: Ewa Bojarska E-mail: cio@cio.slupsk.pl Tel. 59 840 29 20

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie słupskim prowadzony jest przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich w partnerstwie ze Słowińską Grupą Rybacką oraz Lokalną Grupą Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi.