Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
5 dni temu

Wspólnymi siłami dla chorej Natalki

Z pomocą dla dziewczynki


Podaj dalej:
Kilkunastu artystów zaprezentowało swoje umiejętności w trakcie wyjątkowego koncertu kolęd, który 10 grudnia odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Równolegle, tuż przed wejściem do Sali, w której odbywały się występy, prowadzony był kiermasz ciast i ozdób, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Natalki Przedborskiej. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy kości.

Wyjątkowy koncert, który odbył się w środowy wieczór, spotkał się z dużym zainteresowaniem publiczności, która licznie przybyła do Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, by oglądać popisy artystów, którzy rozwijają swoje muzyczne talenty w czasie zajęć organizowanych przez placówkę. Świąteczne kolędy wykonywali więc gitarzyści, perkusiści, klawiszowcy oraz wokaliści. Zwieńczeniem całego koncertu był wspólny występ młodych adeptów gry na instrumentach oraz ich instruktorów.

Nie tylko świąteczny nastrój wpłynął na wyjątkowość całego wydarzenia. Gdy na scenie prezentowali się poszczególni artyści, tuż przed wejściem na koncertową salę, odbywał się kiermasz ciast i ozdób świątecznych przygotowanych przez mieszkanki Gminy Kobylnica: Ewę Górecką, Agnieszkę Pyzik i Grażynę Chalecką oraz rodziców dzieci, z którymi uczy się Natalka.

Uzyskane w ten sposób pieniądze zostały przekazane fundacji, która pomaga gromadzić środki na leczenie Natalki Przedborskiej. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy kości, którego leczenie jest bardzo kosztowne.

Sumę środków, jakie udało się zebrać w czasie wydarzenia poznamy niebawem. Zabezpieczone puszki zostały przesłane do siedziby Fundacji, która pomaga dziewczynce. Jednak organizatorzy już dziś dziękują wszystkim, którzy wsparli całą akcję.