.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
miesiąc temu

Wielkanoc na Pomorzu

Wielkanoc na Pomorzu

Konkurs plastyczny dla uczniów


Podaj dalej:

Do pobrania:

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mogą wziąć udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu”, który już po raz osiemnasty organizuje Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Kończewie.

Prace konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Kończewie. Termin upływa 24 marca 2017 roku. Przez kolejne pięć dni nadesłane prace będzie oceniać jury, w skład którego wejdą pracownicy Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Uroczysty wernisaż odbędzie się 4 kwietnia w Sali gimnastycznej w Kończewie. Po wręczeniu nagród w gmachu Starostwa Powiatowego w Słupsku odbędzie się pokonkursowa wystawa prac plastycznych.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z województwa pomorskiego. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach wiekowych i czterech kategoriach plastycznych.

Ubiegłoroczna, siedemnasta edycja konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem młodych twórców. Wzięło w niej udział 80 placówek oświatowych, które przygotowały łącznie blisko 1000 prac.