.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
4 miesiące temu

W Święto Niepodległości spotkali się w hali

Sportowe emocje i patriotyzm


Podaj dalej:
W dniu Święta Niepodległości na parkiety hali sportowej w Kobylnicy wybiegły drużyny młodych piłkarzy, którzy rywalizowali o zwycięstwo w pierwszej edycji zmagań pod hasłem „Kobylnica Cup”.

W tym szczególnym dla każdego Polaka dniu Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica postanowiła zorganizować sportowe zmagania, by w wyjątkowy sposób upamiętnić wydarzenia sprzed 99 lat, kiedy Polska odzyskała niepodległość. Zaproszenie do udziału w zawodach przyjęło 10 zespołów.

- Zwyciężyła drużyna Stali Jezierzyce, która w meczu finałowym pokonała UKS Orliki Kończewo 1:0. Trzecie miejsce zajęli piłkarze UKS Sparta Sycewice po zwycięstwie nad słupskim Gryfem – relacjonuje Norbert Kazimierczak, organizator, a jednocześnie trener jednej z ekip biorących udział w turnieju. Prowadzony przez niego zespoły AP Słupia Kobylnica zajęły ostatecznie 5 i 7 miejsce.

Klasyfikacja generalna:
1.STAL JEZIERZYCE
2. UKS ORLIKI KOŃCZEWO
3.UKS SPARTA SYCEWICE
4.GRYF SŁUPSK I
5.AP SŁUPIA KOBYLNICA I
6.Szkółka PIŁKA W BRAMCE
7.AP SŁUPIA KOBYLNICA II
8.GRYF SŁUPSK II
9.FUTBOLAKI SŁUPSK
10. FOOTBALL ACADEMY

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Stali Jezierzyce Kacper Lewanowski, natomiast zawodnikiem – Marcel Kowalewski z Kończewa. Tytuł króla strzelców powędrował do Michała Mothke.