.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
tydzień temu

W maju koncert Mikromusic

W maju koncert Mikromusic

Zespół promuje najnowszą płytę


Podaj dalej:
Muzyka zespołu to fuzja jazzu, trip-hopu, rocka, czasem tez muzyki ludowej. 30 października 2017 roku odbyła się premiera najnowszego albumu zespołu. „Tak mi się nie chce” to szósty album studyjny Mikromusic. W maju zespół wystąpi w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Bilety są już w sprzedaży.

W tym roku zespół postanowił samodzielnie wydać płytę: „Wracamy do korzeni wydawania niezależnego. Nagrywamy płytę bez żadnych ograniczeń artystycznych i formalnych. A mając totalną wolność nie spełniamy niczyich oczekiwań. Nagrywamy nowe piosenki z ogromną radością i przyjemnością, co na płycie będzie jak najbardziej do usłyszenia” - przyznają artyści. Produkcja inaczej niż przy poprzednich, tym razem przypadła Dawidowi Korbaczyńskiemu, Piotrowi Plucie i Łukaszowi Sobolakowi. Za kompozycje głównie odpowiedzialni są Dawid Korbaczyński i Natalia Grosiak. Za teksty odpowiada niezmiennie wokalistka zespołu. Mix i mastering przypadł kolejny raz Robertowi Szydło.

To najbardziej „piosenkowa” płyta Mikromusic w większości inspirowana muzyką lat 60-tych i 80-tych. 4 września 2017 roku odbyła się premiera singla "Synu" promującego najnowszy album Mikromusic "Tak mi się nie chce". 16 października zespół zaprezentował drugi, tytułowy singiel z płyty. Równocześnie powstały teledyski do utworów we współpracy z Kaską Sarnowską i Katia Priwieziencew, odpowiedzialnymi za obraz doutworu „Bezwładnie” (nagroda Yacha za teledysk), oraz z wrocławskim studio CameraNera.

Mikromusic wystąpi w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy 18 maja. Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu) dostępne są w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy oraz na stronie kupbilecik.pl

Źródło: opracowanie własne na podstawie mat.promocyjnych