.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
4 miesiące temu

W hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu

W hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu

Orkiestra zagra jego utwory


Podaj dalej:
Orkiestra Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy po raz kolejny spróbuje udowodnić, że potrafi doskonale poradzić sobie z każdym repertuarem. Tym razem, wspólnie z Anną Chodyną, przypomną nam utwory Wojciecha Młynarskiego. Będzie to koncert upamiętniający twórczość artysty, który zmarł w marcu tego roku.

Wojciech Młynarski był polskim poetą, satyrykiem, autorem tekstów piosenek i ich wykonawcą. Ceniony za nieprawdopodobną łatwość operowania piórem oraz wnikliwe analizowanie otaczającej nas przestrzeni. Zaskakiwał, bawił, a przy tym zmuszał do refleksji…

- Koncert będzie więc dowodem uznania dla twórczości i dokonań artysty. W ten sposób chcemy przypomnieć widzom wyjątkowego człowieka, którego teksty towarzyszyły wielu pokoleniom Polaków – podkreśla Mariusz Brokos, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

To właśnie tam, 26 listopada usłyszymy największe przeboje Wojciecha Młynarskiego. Wykona je Orkiestra Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wspólnie z Anną Chodyną. Początek o godzinie 17.00.

Bilety w cenie 10 złotych do nabycia w sekretariacie placówki.