Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad pół roku temu

Uśmiech, wspólna zabawa i radość

Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka


Podaj dalej:
Kto nie był, niech żałuje. Ci, którzy byli, wracali do domów z miłymi wspomnieniami i uśmiechami. Z okazji Dnia Dziecka w Gminie Kobylnica zorganizowano kilkanaście festynów, podczas których młodzi ludzie mogli bawić się, śmiać i świętować.

Choć przypadające na 1 czerwca święto znane jest właściwie wszystkim, to nie wszyscy mogą je obchodzić aż tak hucznie, jak zrobili to najmłodsi mieszkańcy Gminy Kobylnica. To właśnie z myślą o nich zorganizowano kilkanaście festynów i zabaw. Spotkania odbywające się w poszczególnych miejscowościach zgromadziły wielu uczestników, ale inaczej być nie mogło. Każda z imprez obfitowała w atrakcje, konkursy z nagrodami i zabawy, w których dzieci chętnie brały udział.

Patrząc na twarze uczestników, można wyciągnąć wniosek, że pracownicy Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wspólnie z sołtysami poszczególnych miejscowości, stanęli na wysokości zadania i razem sprawili, że te wydarzenia na długo pozostaną w pamięci dzieci.