.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
3 miesiące temu

Udogodnienie dla fanów. Kup bilet przez Internet

Udogodnienie dla fanów. Kup bilet przez Internet

Łatwiej, wygodniej, szybciej


Podaj dalej:
Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy ułatwia dostęp do organizowanych imprez i wydarzeń. Bilety na koncerty czy spektakle możemy nabyć za pośrednictwem portalu kupbilecik.pl. Z takiej możliwości mogą skorzystać już osoby, które chcą pojawić się na lutowym koncercie Korteza.

Bez wychodzenia z domu możemy już dokonać zakupu biletu na wydarzenia organizowane przez Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Placówka wprowadziła elektroniczny system ich sprzedaży. Wystarczy skorzystać z portalu kupbilecik.pl i tam kupić bilet na interesującą nas imprezę.

Z takiej możliwości mogą skorzystać osoby, które chcą wysłuchać koncertu Korteza, który w Kobylnicy wystąpi już 10 lutego. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Zachęcamy również do systematycznego odwiedzania strony http://www.kobylnica.kupbilecik.pl/ - znajduje się tam wykaz aktualnych ofert sprzedaży biletów na wydarzenia organizowane przez GCKiP.