Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 miesiące temu

Sztuki walki znów zagoszczą w Kobylnicy

Już pod koniec września


Podaj dalej:
30 września w Kobylnicy odbędzie się kolejna Gala Sportów Walki im. Michała Godnicza oraz Puchar Polski Ju- Jitsu Kata Parami Polskiej Akademii Ju Jitsu. Imprezę poprzedzi seminarium, w którym uczestniczyć będą zawodnicy i trenerzy z całego kraju.

Na zaproszenie klubu „Spartans” i głównego organizatora Marcina Gawlika do Kobylnicy zjadą najznakomitsi mistrzowie z Polski, a wśród nich: Prezydent Polskiej Akademi Ju Jitsu soke Eugeniusz Sikora, Wojciech Malczak Szef Koninskiego Centrum Ju Jitsu Konin, Mirosław Glaz, Paweł Kraszewski, Michał Radziemski czy Prezydent Polskiego Zjednoczenia Karate Paweł Bombolewski.

Gala rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:30 w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Kobylnicy (ul Główna 63). W programie imprezy wiele konkurencji: kata, kumie, kenjutsu sport, kickboxing, Faiting Ju Jitsu ,Ju Jitsu kata parami.

Organizowana w Kobylnicy Gala Sportów Walki upamiętnia postać Michała Godnicza. Był jednym z bardzo cenionych trenerów. Prowadził liczne zajęcia z młodzieżą przekazując swoje umiejętności i pasję między innymi w Słupskim Klubie Karate „Champion”, a także podczas zajęć z samoobrony i ju jitsu w ramach Słupskiego Policyjnego Towarzystwa Sportowego. Praca z młodzieżą stanowiła istotną część jego zawodowego życia. Jego zawodnicy zdobywali medale i dyplomy na mistrzostwach Polski i ogólnopolskich turniejach karate.

Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Kobylnica.