.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
5 miesięcy temu

Sukcesy młodych siatkarek UKS Piast w Gryficach

Kinga Jęchorek i Nikola Łukomska w ścisłejj czołówce


Podaj dalej:
Kolejne sukcesy siatkarek UKS Piasta na turnieju ogólnopolskim.
Bardzo dobrze spisały się zawodniczki UKS Piasta Kobylnica na ogólnopolskim turnieju w Gryficach. Na pięknej hali GRYF Arena w Gryficach rozgrywano w sobotę 4 listopada od rana turniej gier singlowych dziewcząt. Do
rywalizacji przystąpiło 57 dziewczynek, z trzech województw. W I etapie grano w 12 grupach, do drugiego etapu awansowały dwie najlepsze zawodniczki, pozostałe dziewczynki w kolejnym etapie turnieju rywalizowały o dalsze miejsca. Z naszych awodniczek, do drugiej rundy awansowało aż 5: Kinga Jęchorek, Nikola Łukomska, Ola Próchniak, Ania Próchniak i Jadzia Guzewska, natomiast Wiktorii Kiziukiewicz i Kindze Murawskiej pozostało grać o dalsze miejsca w turnieju. WII etapie grano również w grupach z zaliczeniem meczy z rundy I. Do pierwszej ósemki awansowały Kinga Jęchorek i Nikola Łukomska, pozostałe nasze zawodniczki rywalizowały o dalsze miejsca. W finałowych grupach wszystkie swoje mecze wygrała Kinga Jęchorek, która zajęła I, natomiast Nikola Łukomska zajęła II miejsce w swojej grupie, przegrywając mecz o miejsce I z gospodynią 14:15. W półfinale doszło do pojedynku dwóch naszych zawodniczek, lepsza okazała sięKinga wygrywając z Nikolą 15:10. Nikola w walce o trzecie miejsce stanęła naprzeciwko zawodniczce gospodarzy, z którą w grupie przegrała, niestety nie udał się rewanż, w którym znowu musiała uznać wyższość przeciwniczce ulegając 11:15. Kinga w finale spotkała się z zawodniczką z Goleniowa, z którą w grupie łatwo wygrała 15:5. Niestety w finale lepsza okazała się zawodniczka z Goleniowa wygrywając 15:13. Dla rocznika 2007 był to ostatni turniej w grach pojedynczych, kolejne turnieje odbywać będą się w grach dwójkowych.
Klasyfikacja końcowa naszych dziewcząt w ogólnopolskim turnieju w Gryficach:
Miejsce 2- Kinga Jęchorek
miejsce 4- Nikola Łukomska
miejsce 14- Aleksandra Próchniak
miejsce 15- Anna Próchniak
miejsce 24- Jadwiga Guzewska
miejsce 35- Wiktoria Kiziukiewicz
miejsce 53- Kinga Murawska