Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 miesiące temu

Struktura organizacyjna GCKiP w Kobylnicy

Podaj dalej:
Dyrektor - Mariusz Brokos
Główny Księgowy - Krzysztof Bojarski
Księgowa - Aleksandra Serafin
Specjalista ds. administracyjno - kadrowych - Agnieszka Puzdrowska
Specjalista ds. wizerunku gminy- Karol Kotusiewicz
Specjalista ds. promocji i pozyskiwania środków pozabudżetowych - Dorota Gelecińska
Specjalista ds. projektów kulturalnych - Izabela Kalejta
Referent ds. projektów kulturalnych - Monika Szymlek
Specjalista ds. koordynacji pracy świetlic - Emil Górzyński
Świetlice wiejskie:
Bolesławice -Instruktor - Joanna Deszcz,
Kczewo - Instruktor - Longina Jagieła,

Kuleszewo - Instruktor – Monika Szymlek ( zastępstwo za Annę Kardaś -Tates)
Kruszyna - instruktor - Monika Szymlek ( zastępstwo za Annę Kardaś -Tates)
Lubuń - instruktor – Edyta Sak

Lulemino - instruktor – Edyta Sak

Łosino - Instruktor - Agnieszka Malczewska

Płaszewo - Instruktor - Paulina Ściana

Reblino- Instruktor - Grzegorz Jopek
Sierakowo Słupskie - Instruktor – Marzena Zyga
Sycewice - Instruktor - Joanna Kalinowska
Widzino - Instruktor - Elżbieta Czarnuch
Wrząca - Instruktor - Kinga Trejda
Pracownik gospodarczy - Joanna Lewczuk, Katarzyna Sałgut Obsługa BHP - Ledor - Leszek Sadowski
Obsługa prawna - Andrzej Hałuzo