.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
3 miesiące temu

Sołecki turniej w futsalu. Emocje i rywalizacja

Poznaliśmy zwycięzców 25.edycji


Podaj dalej:
Już po raz 25. rozegrano Sołeckie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej. Z pucharu Wójta Gminy Kobylnica za zwycięstwo w zawodach mogła cieszyć się reprezentacja Lubunia.

Wiele emocji i gorącego dopingu dostarczyły piłkarskie zawody, w których rywalizowały reprezentacje poszczególnych sołectw. O główną nagrodę – Puchar Wójta Gminy Kobylnica – walczyło sześć zespołów. W sumie rozegrano piętnaście spotkań, w których nie zabrakło efektownych akcji, pięknych bramek i zaciętej walki.

W trakcie sobotnich zawodów najwyższą dyspozycję zaprezentowała drużyna sołectwa Lubuń. Drugie miejsce na podium zajęli reprezentanci Bolesławic, a trzecie – Kończewa. Poza podium znalazły się zespoły z Sierakowa, Kuleszewa i Słonowic.

Za najlepszego zawodnika uznano Kamila Klimasa, natomiast najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Daniela Łukaczyka. Tytuł najlepszego strzelca przyznano Jarosławowi Felisiakowi, który siedmiokrotnie znalazł drogę do bramki rywali. Nagrody, puchary i dyplomy za zajęcie poszczególnych miejsc wręczył Wójt Gminy Kobylnica.