Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 miesiące temu

Scenę wypełnią artyści. Początkujący oraz sławni

Młode talenty obok zespołu MOA


Podaj dalej:
Do najbliższego piątku przyjmowane są zgłoszenia do udziału w Przeglądzie Talentów Muzycznych, którego organizatorem jest Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Swoje umiejętności mogą zaprezentować soliści, duety, wokaliści i instrumentaliści. Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie koncert zespołu MOA – laureatów tegorocznego koncertu Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Masz talent i chcesz się nim podzielić? Marzysz o debiucie na profesjonalnej scenie? Teraz jest na to szansa. Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy zaprasza młodych artystów do udziału w drugiej edycji Przeglądu Talentów Muzycznych. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 6 października.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie Karty zgłoszenia (załącznik nr 1 do regulaminu dostępnego na www.kobylnica.pl) oraz złożenie jej do dnia 6 października 2017 roku do sekretariatu Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. W Przeglądzie mogą uczestniczyć chętni w wieku od 13 roku życia bez względu na miejsce zamieszkania.

Przegląd Talentów Muzycznych odbędzie się w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/4 w dniu 13 października 2017 roku o godzinie 16:00. Wstęp dla publiczności na Przegląd Talentów Muzycznych jest bezpłatny. Dla laureatów Przeglądu Talentów Muzycznych przewidziane są interesujące nagrody.

Celem imprezy jest popularyzacja i wspieranie muzycznych talentów, kształtowanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych oraz rozwijanie aktywności twórczej młodych ludzi. Dlatego też organizatorzy zdecydowali się uatrakcyjnić całe wydarzenie specjalnym koncertem z udziałem zwycięzców tegorocznego koncertu Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu – zespół MOA.

MOA – to zespół, który w ostatnich miesiącach przebojem wdziera się na polską scenę muzyczną. Jego wokalistką, a zarazem autorką tekstów i kompozytorką, jest Marta Fitowska. Laureatka wielu konkursów i festiwali muzycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym m.in. Nagrody Głównej i Specjalnej w Maratonie Piosenki Osobistej (Świecie 2014), I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Poetyckiej (Hajnówka 2015), Grand Prix Ogólnopolskich Impresji Artystycznych "Śpiewające Obrazy" (Mrągowo 2016), Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu In Memoriam Grzegorz Ciechowski (Tczew 2016) czy I nagrody oraz Nagrody Publiczności na Festiwalu im. Andrzeja Zauchy "Serca Bicie" (Bydgoszcz 2017). Pochodzi z Północy i tam, razem z Łukaszem Spoczyńskim w 2015 roku założyli zespół MOA.

Ich twórczość to przestrzenne i melodyjne granie opowiadające niezwykłe historie. W listopadzie nakładem Polskiego Radia ukazał się ich pierwszy singiel "Ile udźwignie niebo". W lipcu tego roku wyruszyli w trasę koncertową po Chinach, która obejmowała koncerty m.in. w Szanghaju, Pekinie czy podczas Chengdu International Youth Music Festival. Zdobyli Nagrodę Główną im. Anny Jantar w koncercie Debiuty podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu 2017. Obecnie pracują nad swoją debiutancką płytą.

Wystąpią:
Marta Fitowska- śpiew
Łukasz Spoczyński - instrumenty klawiszowe
Kamil Owczarek - wiolonczela

Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Więcej o Przeglądzie Talentów Muzycznych znajdziesz tutaj.