Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
5 miesięcy temu

Rockowe show w wykonaniu Happysad

Wyjątkowy koncert w Kobylnicy


Podaj dalej:
Olsztyn, Gdynia, Częstochowa i Wrocław, a obok tych miast - Kobylnica. Występ zespołu Happysad w Gminnym Centrum Kultury i Promocji to dowód na to, że występowały, i nadal występują u nas największe gwiazdy polskiej muzyki.

Zespół Happysad to jeden z najbardziej popularny polskich składów grających alternatywnego rocka. Muzycy mają na swoim koncie wiele przebojów, a ich koncerty przyciągają prawdziwe tłumy. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. Obecnie Happysad podróżuje po kraju w ramach trasy „Ciało Obce Tour”, odwiedzając takie miasta jak Wrocław, Częstochowa czy Gdynia. Dzięki staraniom Gminnego Centrum Kultury i Promocji, muzyków mogliśmy zobaczyć również w Kobylnicy.

W niedzielę, 8 października, pojawili się w Gminie Kobylnica. Ich koncert był wyjątkowym połączeniem świetnie skomponowanej muzyki, przemyślanych tekstów i efektownego pokazu świetlnego. Trwający ponad dwie godziny występ był więc wyjątkowym wydarzeniem, które publiczność nagrodziła ogromnymi brawami.