Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
2 miesiące temu

Pan Marek zagrał w Potęgowie na medal

Sukces w potęgowskim konkursie


Podaj dalej:
Udział w warsztatach artystycznych, które odbywają się w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, to szansa na naukę i rozwój umiejętności muzycznych, które później pozwalają na zdobywanie nagród i wyróżnień w różnego rodzaju przeglądach i konkursach. Przykładem może być sukces pana Marka Leśniewskiego.

1 grudnia w Potęgowie odbył się Powiatowy Przegląd Solistów – Instrumentalistów. Organizatorzy już po raz czwarty dali amatorom muzyki szansę do zaprezentowania swoich umiejętności i talentu. Wśród 39 artystów, którzy tego dnia pojawili się na scenie Gminnego Ośrodka Kultury, znalazł się także Marek Leśniewski.

Występ pana Marka okazał się na tyle dobry, że konkursowe jury, postanowiło przyznać mu najwyższą nagrodę w kategorii dorosłych solistów. Do zmagań w Potęgowie przygotowywał się w czasie zajęć organizowanych w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, które prowadzi Grzegorz Karaś.

Sukces w potęgowskim konkursie jest kolejnym przykładem osiągnięć uczestników warsztatów, które prowadzi GCKiP w Kobylnicy. Paleta zajęć, które oferuje placówka, obejmuje między innymi: naukę gry na instrumentach, warsztaty wokalne, teatralne, taneczne czy plastyczne.

Fot. FB GOK Potęgowo