Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

2 miesiące temu

Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki dziewcząt o Puchar Wójta

Bardzo dobre występy siatkarek z Kobylnicy.

Podaj dalej:
Bardzo dobre występy zanotowały siatkarki z Kobylnicy w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Do turnieju przystąpiło 29 par zawodniczek z dwóch województw. Do Kobylnicy przyjechały takie kluby, jak: UKS Barnim Goleniów, UKS Golczewita Golczewo, Stocznia Darłowo, UKS Jasieniak Gdańsk, UKS Wilki Chwaszczyno, SPS Lębork, UKS Libero Łebień, SP 8 Słupsk. W I etapie grano w 6 grupach. Do drugiego etapu awansowały po dwie najlepsze ekipy z grup, które rywalizowały w dwóch 6 drużynowych grupach. Pozostałe drużyny walczyły w poziomach o dalsze miejsca w turnieju. Do drugiego etapu udało się awansować trzem parom gospodarzy. Ostatecznie cały turniej wygrała drużyna UKS Golczewita Golczewo,która pokonała w finale reprezentantki gospodarzy Kingę Jęchorek i Nikolę
Łukomską. Trzecie i czwarte miejsce w turnieju przypadło dwóm drużynom z Chwaszczyna, piąte miejsce zajęła pierwsza drużyna z UKS Jasieniaka Gdańsk,natomiast szóste padło łupem drugiej drużynie gospodarzy, siostrom Ani i Oli Próchniak. Trzecia z naszych par, Zuzia Kosińska i Ola Wysocka zajęła w turnieju 10 miejsce. W zakończeniu turnieju brał udział Wójt Gminy Kobylnica Pan Leszek Kuliński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylnicy Pan Jan Wild. Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone upominkami i słodkościami. Pierwsze sześć drużyn odebrało z rąk Wójta Gminy Pana Leszka Kulińskiego nagrody rzeczowe, puchary oraz medale. W całym turnieju rozegrano ponad 100 spotkań, a udział w nim wzięło ponad 60 zawodniczek. Warto podkreślić, że jedna czwarta z nich to reprezentantki Kobylnicy. W przygotowaniach i przebiegu turnieju czynny
udział wzięli nauczyciele wychowania fizycznego ze szkoły w Kobylnicy oraz wolontariusze, którzy sędziowali cały turniej. Drużyny przygotowywał i prowadził Michał Huzarski. Następny turniej już 9 grudnia w Gryficach. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów. o Puchar Wójta Gminy Kobylnica. Do turnieju przystąpiło 29 par zawodniczek z dwóch województw. Do Kobylnicy przyjechały takie kluby, jak: UKS Barnim Goleniów, UKS
Golczewita Golczewo, Stocznia Darłowo, UKS Jasieniak Gdańsk, UKS Wilki Chwaszczyno, SPS Lębork, UKS Libero Łebień, SP 8 Słupsk. W I etapie grano w 6 grupach. Do drugiego etapu awansowały po dwie najlepsze ekipy z grup, które rywalizowały w dwóch 6 drużynowych grupach. Pozostałe drużyny walczyły w poziomach o dalsze miejsca w turnieju. Do drugiego etapu udało się awansować trzem parom gospodarzy. Ostatecznie cały turniej wygrała drużyna UKS Golczewita Golczewo,która pokonała w finale reprezentantki gospodarzy Kingę Jęchorek i Nikolę Łukomską. Trzecie i czwarte miejsce w turnieju przypadło dwóm drużynom z Chwaszczyna, piąte miejsce zajęła pierwsza drużyna z UKS Jasieniaka Gdańsk,natomiast szóste padło łupem drugiej drużynie gospodarzy, siostrom Ani i Oli Próchniak. Trzecia z naszych par, Zuzia Kosińska i Ola Wysocka zajęła w Turnieju 10 miejsce. W zakończeniu turnieju brał udział Wójt Gminy Kobylnica Pan Leszek Kuliński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylnicy Pan Jan Wild.Wszystkie uczestniczki zostały nagrodzone upominkami i słodkościami. Pierwsze sześć drużyn odebrało z rąk Wójta Gminy Pana Leszka Kulińskiego nagrody rzeczowe, puchary oraz medale. W całym turnieju rozegrano ponad 100 spotkań, a udział w nim wzięło ponad 60 zawodniczek. Warto podkreślić, że jedna czwarta z nich to reprezentantki Kobylnicy. W przygotowaniach i przebiegu turnieju czynny udział wzięli nauczyciele wychowania fizycznego ze szkoły w Kobylnicy oraz wolontariusze, którzy sędziowali cały turniej. Drużyny przygotowywał i prowadził Michał Huzarski. Następny turniej już 9 grudnia w Gryficach. Gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów.