.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad pół roku temu

Nową płytę promowali w Kobylnicy

Grupa Czesław Śpiewa wystąpiła w GCKiP


Podaj dalej:
Nie mylili się ci, którzy spodziewali się wyjątkowego koncertu. Występ zespołu Czesław Śpiewa był nielada gratką dla fanów dobrej muzyki. Widzowie mogli w Kobylnicy wysłuchać utworów z najnowszej płyty „Księga Emigrantów. Tom II”.

Przez ostatnie tygodnie grupa podróżuje po Polsce w ramach specjalnie zorganizowanej trasy koncertowej promującej najnowszy krążek zespołu. Jednym z przystanków była Kobylnica, gdzie Czesław Śpiewa wystąpił 26 marca.

Wraz z jurorem popularnego talent show pojawili się fenomenalni muzycy – absolwenci słynnych szkół muzycznych Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Talent poszczególnych muzyków w połączeniu z charyzmatycznym liderem całego składu sprawiły, że osoby, które zasiadły na widowni Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy mogły przeżyć wyjątkową podróż po różnych gatunkach muzycznych, a wszystko to dopełniały barwne i głębokie teksty piosenek, które przeplatały się z humorystycznymi i sarkastycznymi obrazami rzeczywistości.

W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, wykonał także przeboje z poprzednich krążków zespołu oraz dorobku pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

Obecnie zespół jest w trakcie ogólnopolskiej trasy koncertowej, która promuje album „Księga Emigrantów. Tom II”, którego premiera odbyła się na początku marca.