Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
ponad pół roku temu

Nową płytę promowali w Kobylnicy

Grupa Czesław Śpiewa wystąpiła w GCKiP


Podaj dalej:
Nie mylili się ci, którzy spodziewali się wyjątkowego koncertu. Występ zespołu Czesław Śpiewa był nielada gratką dla fanów dobrej muzyki. Widzowie mogli w Kobylnicy wysłuchać utworów z najnowszej płyty „Księga Emigrantów. Tom II”.

Przez ostatnie tygodnie grupa podróżuje po Polsce w ramach specjalnie zorganizowanej trasy koncertowej promującej najnowszy krążek zespołu. Jednym z przystanków była Kobylnica, gdzie Czesław Śpiewa wystąpił 26 marca.

Wraz z jurorem popularnego talent show pojawili się fenomenalni muzycy – absolwenci słynnych szkół muzycznych Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory. Talent poszczególnych muzyków w połączeniu z charyzmatycznym liderem całego składu sprawiły, że osoby, które zasiadły na widowni Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy mogły przeżyć wyjątkową podróż po różnych gatunkach muzycznych, a wszystko to dopełniały barwne i głębokie teksty piosenek, które przeplatały się z humorystycznymi i sarkastycznymi obrazami rzeczywistości.

W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, wykonał także przeboje z poprzednich krążków zespołu oraz dorobku pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value.

Obecnie zespół jest w trakcie ogólnopolskiej trasy koncertowej, która promuje album „Księga Emigrantów. Tom II”, którego premiera odbyła się na początku marca.