.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
2 miesiące temu

Muzyka i taniec jednego wieczoru

Kolejna artystyczna propozycja GCKiP


Podaj dalej:
Znani i cenieni soliści, których na co dzień można usłyszeć podczas występów na poznańskich scenach, tym razem pojawią się w Kobylnicy. W czasie sobotniego koncertu wykonają najpopularniejsze arie i operetki. Tego wieczoru na scenie zaprezentują się także utalentowani tancerze baletowi.

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia, które przygotowało Gminne Centrum Kultury i Promocji. W najbliższą sobotę odbędzie się tam muzyczno - taneczny spektakl "O miłości prawie wszystko". To idealna propozycja dla osób, które chciałyby spędzić ten wieczór przy dźwiękach pięknej muzyki i pokazach utalentowanych tancerzy. Widzowie, którzy 18 lutego zasiądą na widowni sali teatralnej będą mogli wysłuchać koncertu znakomitych solistów z Poznania, oraz podziwiać pokaz pary baletowej.

W pierwszej części koncertu usłyszymy znane i lubiane arie i duety operetkowe i musicalowe. Artyści, na co dzień występujący na największych poznańskich scenach, w czasie koncertu w Kobylnicy wykonają między innymi takie przeboje, jak: „Wielka sława to żart”, „Czardasz Maricy”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Herbatka sam na sam” czy „Przetańczyć całą noc”. Na scenie zobaczymy Agnieszkę Wawrzyniak, Daniela Kustosika i Mirosława Niewiadomskiego. Swoje umiejętności taneczne zaprezentują natomiast Aleksandra Brzezowska i Marcin Rolczyński. Para baletowa zaprezentuje pokaz walca, tanga, polki i wielu innych tańców z różnych zakątków świata.

Początek o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy w cenie 30 (pojedynczy) i 50 zł (podwójny).

Fot. metropoliabydgoska.pl