Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad rok temu

Muzyka i taniec jednego wieczoru

Kolejna artystyczna propozycja GCKiP


Podaj dalej:
Znani i cenieni soliści, których na co dzień można usłyszeć podczas występów na poznańskich scenach, tym razem pojawią się w Kobylnicy. W czasie sobotniego koncertu wykonają najpopularniejsze arie i operetki. Tego wieczoru na scenie zaprezentują się także utalentowani tancerze baletowi.

Już tylko kilka dni dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia, które przygotowało Gminne Centrum Kultury i Promocji. W najbliższą sobotę odbędzie się tam muzyczno - taneczny spektakl "O miłości prawie wszystko". To idealna propozycja dla osób, które chciałyby spędzić ten wieczór przy dźwiękach pięknej muzyki i pokazach utalentowanych tancerzy. Widzowie, którzy 18 lutego zasiądą na widowni sali teatralnej będą mogli wysłuchać koncertu znakomitych solistów z Poznania, oraz podziwiać pokaz pary baletowej.

W pierwszej części koncertu usłyszymy znane i lubiane arie i duety operetkowe i musicalowe. Artyści, na co dzień występujący na największych poznańskich scenach, w czasie koncertu w Kobylnicy wykonają między innymi takie przeboje, jak: „Wielka sława to żart”, „Czardasz Maricy”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Herbatka sam na sam” czy „Przetańczyć całą noc”. Na scenie zobaczymy Agnieszkę Wawrzyniak, Daniela Kustosika i Mirosława Niewiadomskiego. Swoje umiejętności taneczne zaprezentują natomiast Aleksandra Brzezowska i Marcin Rolczyński. Para baletowa zaprezentuje pokaz walca, tanga, polki i wielu innych tańców z różnych zakątków świata.

Początek o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy w cenie 30 (pojedynczy) i 50 zł (podwójny).

Fot. metropoliabydgoska.pl