Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 miesiące temu

Muzyczna modlitwa. Gospel na scenie

Wyjątkowe warsztaty i koncert


Podaj dalej:
To był wyjątkowy koncert. Na scenie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wystąpili artyści z trzech różnych państw. Choć na co dzień posługują się różnymi językami, to akurat tego wieczoru znaleźli jeden wspólny – muzykę gospel.

Sobotni koncert był zwieńczeniem trwających dwa dni warsztatów, które odbywały się w Gminnym Centrum Kultury i Promocji. Zajęcia prowadzili wyjątkowi goście – Monika Zytke oraz Junior Robinson. To pod ich okiem kilkanaście osób poznawało historię muzyki Gospel, ale też doskonaliło sposób jej wykonywania. Finałowy koncert był więc okazją do przekonania się, jak szybko zrozumieli drzemiącą w niej siłę, przesłanie i energię.

Sporą niespodzianką dla osób, które w sobotni wieczór zasiadły na widowni był również występ grupy studentów z Japonii, która przebywa na wymianie międzynarodowej w Polsce. Wspólnie z rówieśnikami z naszego kraju, oraz Juniorem Robinsonem, Moniką Zytke i zespołem ET IN TERRA, wykonali kilka utworów, które zgromadzona na widowni publiczność nagrodziła gromkimi brawami.

Cały koncert był bardzo nastrojowy i przejmujący. Okazał się na tyle interesującym wydarzeniem, że zgromadził fanów muzyki Gospel nie tylko z Gminy Kobylnica, Słupska i okolic, ale także z sąsiednich miast i województw.