.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
3 miesiące temu

Kortez wzruszył kobylnicką publiczność

Kolejna gwiazda na scenie GCKiP


Podaj dalej:
Obok takich koncertów trudno przejść obojętnie. To było spotkanie z muzyką, która wzrusza, ujmuje, wprawia w wyjątkowy nastrój. Na scenie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wystąpił Kortez – jeden z najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej. Wokalista wystąpił w towarzystwie zaledwie dwóch muzyków.

Nie znaczy to jednak, że koncert był ubogi instrumentalnie. Wręcz przeciwnie – swoimi umiejętnościami i warsztatem panowie wzbudzili ogromny podziw, potrafiąc odegrać wyjątkowy koncert, któremu nic nie brakowało. Intymny klimat koncertu i wyjątkowa gra świateł w półmroku doskonale wkomponowały się w twórczość Korteza – muzyka, który wystąpił w miniony weekend w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Artysta zaprezentował repertuar z dotychczas wydanych płyt. Było lirycznie, melancholijnie i refleksyjnie.

Występ Korteza w Kobylnicy był elementem trasy promującej jego drugą płytę „Mój dom”, która ukazała się na rynku w listopadzie ubiegłego roku, by po zaledwie dwóch tygodniach osiągnąć status Złotej Płyty debiutując na OLSie na pierwszej pozycji. Dziś artysta uznawany jest za jednego z najciekawszych twórców "młodego pokolenia".

Zobacz video z koncertu.