Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 dni temu

Kortez wzruszył kobylnicką publiczność

Kolejna gwiazda na scenie GCKiP


Podaj dalej:
Obok takich koncertów trudno przejść obojętnie. To było spotkanie z muzyką, która wzrusza, ujmuje, wprawia w wyjątkowy nastrój. Na scenie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy wystąpił Kortez – jeden z najciekawszych artystów polskiej sceny muzycznej. Wokalista wystąpił w towarzystwie zaledwie dwóch muzyków.

Nie znaczy to jednak, że koncert był ubogi instrumentalnie. Wręcz przeciwnie – swoimi umiejętnościami i warsztatem panowie wzbudzili ogromny podziw, potrafiąc odegrać wyjątkowy koncert, któremu nic nie brakowało. Intymny klimat koncertu i wyjątkowa gra świateł w półmroku doskonale wkomponowały się w twórczość Korteza – muzyka, który wystąpił w miniony weekend w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Artysta zaprezentował repertuar z dotychczas wydanych płyt. Było lirycznie, melancholijnie i refleksyjnie.

Występ Korteza w Kobylnicy był elementem trasy promującej jego drugą płytę „Mój dom”, która ukazała się na rynku w listopadzie ubiegłego roku, by po zaledwie dwóch tygodniach osiągnąć status Złotej Płyty debiutując na OLSie na pierwszej pozycji. Dziś artysta uznawany jest za jednego z najciekawszych twórców "młodego pokolenia".

Zobacz video z koncertu.