Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 miesiące temu

Koncert Natalii Kukulskiej w Kobylnicy

11 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy odbył się koncert Natalii Kukulskiej. Promowała ona swoją nową płytę zatytułowaną „Ósmy Plan”.


Podaj dalej:

Przywitana oklaskami piosenkarka wykonała wraz z zespołem utwory z najnowszego albumu, choć nie zabrakło również muzyki bardziej znanej publiczności („Im więcej Ciebie tym mniej”, cover „Zaopiekuj się mną” zespołu Rezerwat - również na płycie). W nowych piosenkach intensywne wykorzystanie elektronicznego brzmienia syntezatorów zrównoważone jest naturalnymi dźwiękami ksylofonu oraz perkusji. Pełna energii muzyka dopełniona była imponującą oprawą wizualną koncertu: ekrany z ciągle zmieniającymi się obrazami, dynamiczna gra świateł rozproszonych przez dym. Choć kobylnicka sala teatralna to nie scena klubowa, na których odbywała się większość występów trasy koncertowej, Kukulskiej udało się podnieść widownię z miejsc i zachęcić do ruszania się w rytm muzyki. Zaśpiewane wraz z publicznością na bis „Pół na pół” zakończyło występ, ale nie spotkanie z artystką, która niedługo po zejściu ze sceny usiadła za stołem, by rozdawać fanom autografy i pozować do wspólnych zdjęć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.