.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
4 miesiące temu

Kolejny medal na szyi młodego judoki

Kolejny medal na szyi młodego judoki

Maciej Jerszyński na podium w Grudziądzu


Podaj dalej:
Medalowa kolekcja Macieja Jerszyńskiego znów się powiększyła. Tym razem zawodnik UKS „Orzeł” Kończewo wywalczył brąz w Grudziądzu.

4 listopada odbył się Festiwal Judo Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. Wzięli w nim udział młodzi zawodnicy z północy kraju, tj. województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i wartmińsko-mazurskiego. Walki rozgrywano w trzech grupach wiekowych.

W tak silnie obsadzonym turnieju nie mogło zabraknąć Uczniowskiego Klubu Sportowego „Orzeł” Kończewo. W grupie dzieci urodzonych w latach 2009 i młodsi na matach mogliśmy oglądać popisy Macieja Jerszyńskiego.

- W kategorii wagowej do 37 kg stoczył zacięte cztery walki. Ostatecznie zajął III miejsce zdobywając brązowy medal – informuje Dorota Barcikowska, szkoleniowiec klubu z Kończewa.

Dla młodego judoki z Kończewa jest to kolejny sukces w karierze. Kilka tygodni temu udział w Międzynarodowym Turnieju Judo im. Zbigniewa Kwiatkowskiego zakończył zdobyciem brązowego medalu.