.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad pół roku temu

Kolejne sukcesy młodego judoki z Kończewa

Kolejne sukcesy młodego judoki z Kończewa

Medalowy dorobek Macieja Jerszyńskiego coraz większy


Podaj dalej:
Ze złotym medalem powrócił z zawodów w Szubinie młody judoka UKS „Orzeł” Kończewo. Dla Macieja Jerszyńskiego jest to kolejny sukces w sportowej karierze.

Medalowy dorobek młodego zawodnika powiększa się w bardzo szybkim tempie. Na początku maja wywalczył kolejny krążek w czasie zawodów „Żukovia Cup”, a przed kilkoma dniami na szyi zawiesił następny medal.

13 maja odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szubina Dzieci w Judo o Puchar Burmistrza Szubina. Zmagania przyciągnęły sporą liczbę młodych zawodników i zawodniczek reprezentujących kluby z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. Barw UKS „Orzeł” Kończewo bronił Maciej Jerszyński, który wystartował w najmłodszej grupie wiekowej.

- Maciej spisał się znakomicie. W swojej kategorii wagowej pokonał wszystkich przeciwników przed czasem, przez rzuty zakończone trzymaniami. Ostatecznie Maciej zajął I m-ce zdobywając złoty medal – relacjonuje jego trener Dorota Barcikowska.

Maciej jest ambitnym i walecznym zawodnikiem. W tym roku podwyższył kwalifikacje zdając egzamin na 5kyu – pas żółty.
- Jest systematycznie na treningach, do których przykłada się rzetelnie. Mamy nadzieję, że dalej będzie kontynuował przygodę z judo z takimi sukcesami jak do tej pory – przekonuje Barcikowska.