Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
przedwczoraj

Kobylnicka scena czeka na kabareciarzy

Kobylnicka scena czeka na kabareciarzy

Trwają zgłoszenia do Obciachu


Podaj dalej:

Do pobrania:

Wielkimi krokami zbliża się jedenasta edycja Powiatowego Przeglądu Kabaretów w Kobylnicy. To kolejna szansa dla ludzi o artystycznych zamiłowaniach do zaprezentowania się szerszej publiczności. Popisy młodych satyryków i kabareciarzy będziemy mogli oglądać już 9 kwietnia.

Artyści i zespoły, które tego dnia chcą zaprezentować swoje umiejętności na scenie Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, muszą wcześniej dokonać zgłoszenia u organizatora. Termin upływa 27 marca.

Przegląd jest imprezą wielopokoleniową, ponieważ udział w niej mogą wziąć osoby w różnym wieku, które później będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych:
- grupa dziecięca (7-12 lat)
- grupa młodzieżowa (13-18 lat)
- grupa dorosłych (19-101 lat)

Organizatorem imprezy jest Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, Starostwo Powiatowe w Słupsku oraz Centrum Edukacji Regionalnej w Słupsku.

W tym roku będziemy świadkami jedenastej edycji Powiatowego Przeglądu Kabaretów "Obciach". Od samego początku zamysłem organizatorów jest inspirowanie młodych talentów do poszukiwań artystycznych, promowanie amatorskich zespołów kabaretowych oraz inicjowanie twórczej ekspresji wśród młodych ludzi.