Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
miesiąc temu

Karnawałowy koncert. Arie i wielkie przeboje

Bilety już w sprzedaży


Podaj dalej:
Najpiękniejsze arie operowe i operetkowe, znane i lubiane przeboje największych scen muzycznych. Taki repertuar obejmuje karnawałowy koncert, który odbędzie się 19 stycznia w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

W czarowną atmosferę karnawałowej piosenki wprowadzą nas Magdalena Witczak, Piotr Macalak oraz Orkiestra Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Publiczność usłyszy najpiękniejsze piosenki operetkowe, musicalowe i filmowe. Początek koncertu o godzinie 18.00. Bilety do nabycia w sekretariacie GCKiP (ul. Wodna) oraz na stronie internetowej http://www.kobylnica.kupbilecik.pl/

Magdalena Witczak - Ukończyła Państwowe Liceum Muzyczne im. H. Wieniawskiego w Łodzi w klasie skrzypiec. Następnie studiowała w klasie śpiewu solowego w gdańskiej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki, którą ukończyła otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Jest laureatką wielu konkursów sztuki wokalnej. W 2016 otrzymała honorową odznakę od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla kultury Polskiej”. W 2017 otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska z okazji Jubileuszu 20-lecia pracy artystycznej.

Piotr Macalak – Studiował śpiew solowy pod kierunkiem Ireny Gałuszko we wrocławskiej Akademii Muzycznej a następnie w Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Piotra Kusiewicza. Od 1997 roku jest solistą flagowego gdańskiego zespołu Cappella Gedanensis. W sierpniu 2015 na deskach Teatru Nowego w Słupsku wziął udział polskiej prapremierze musicalu „Love story” gdzie kreował partię Phila Cavileri. Uczestniczy w wielu nagraniach płytowych, rejestracjach medialnych i życiu artystycznym Pomorza.