Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad pół roku temu

Głosuj na Kończewo w konkursie Nestle

Twój głos ma znaczenie


Podaj dalej:
Gmina Kobylnica bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest projekt zagospodarowania terenu - siłowni zewnętrznej składającej się z kilku urządzeń oraz tablicy z regulaminem. Szczęściu trzeba pomóc, sukces będzie zależał od zaangażowania mieszkańców!

Do konkursu „Nestle Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”, organizowanego przez firmę 4FRAME Sp. z o. o. 4F Sp. został zgłoszony teren działki nr 90/22 w miejscowości Kończewo w sąsiedztwie kompleksu sportowego.

Głosujemy internetowo, codziennie jeden raz, do 30 czerwca 2017 r. poprzez stronę internetową www.nestleporusza.pl, tam klikamy głosuj i szukamy po nazwie miejscowości naszej lokalizacji.

Po kliknięciu przycisku „Głosuj” Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący powinien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu na ww. link Głosujący zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie.

Po wpisaniu adresu e-mail, Głosujący powinien wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, jak również zgodę dotyczącą treści Regulaminu Głosowania. Siłownie składające się z z czterech podwójnych urządzeń i 1 pojedynczego urządzenia, tj. biegacz+orbitrek, rower+jeździec, surfer+twister, drabinka+podciąg nóg, wioślarz, powstaną w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów w swoim województwie.

Zachęcamy Państwa do głosowania na nasz projekt. Razem możemy zdziałać wiele, zapraszamy więc do wspólnej walki o nagrodę!