.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad pół roku temu

Głosuj na Kończewo w konkursie Nestle

Twój głos ma znaczenie


Podaj dalej:
Gmina Kobylnica bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest projekt zagospodarowania terenu - siłowni zewnętrznej składającej się z kilku urządzeń oraz tablicy z regulaminem. Szczęściu trzeba pomóc, sukces będzie zależał od zaangażowania mieszkańców!

Do konkursu „Nestle Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”, organizowanego przez firmę 4FRAME Sp. z o. o. 4F Sp. został zgłoszony teren działki nr 90/22 w miejscowości Kończewo w sąsiedztwie kompleksu sportowego.

Głosujemy internetowo, codziennie jeden raz, do 30 czerwca 2017 r. poprzez stronę internetową www.nestleporusza.pl, tam klikamy głosuj i szukamy po nazwie miejscowości naszej lokalizacji.

Po kliknięciu przycisku „Głosuj” Głosujący zostanie poproszony o podanie adresu e-mail, na który wysłany zostanie link aktywacyjny, w który Głosujący powinien kliknąć, aby jego głos został ważnie oddany. Po kliknięciu na ww. link Głosujący zostanie przekierowany na stronę, gdzie będzie widnieć informacja o prawidłowo oddanym głosie.

Po wpisaniu adresu e-mail, Głosujący powinien wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych, jak również zgodę dotyczącą treści Regulaminu Głosowania. Siłownie składające się z z czterech podwójnych urządzeń i 1 pojedynczego urządzenia, tj. biegacz+orbitrek, rower+jeździec, surfer+twister, drabinka+podciąg nóg, wioślarz, powstaną w lokalizacjach, które zdobędą najwięcej głosów w swoim województwie.

Zachęcamy Państwa do głosowania na nasz projekt. Razem możemy zdziałać wiele, zapraszamy więc do wspólnej walki o nagrodę!