.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
5 miesięcy temu

Finały Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców w Kobylnicy

Finały Powiatu w Unihokeju dziewcząt i chłopców w Kobylnicy

Zespół chłopców z Kobylnicy w finałach


Podaj dalej:
Emocjonujące spotkania w półfinałach i finałach Powiatowej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju
dziewcząt i chłopców w kat. Gimnazjów
.
W wyniku przeprowadzonych półfinałów w Kobylnickiej hali sportowej padły następujące rozstrzygnięcia : W grupie I dziewcząt najlepsze okazały się zespoły z Żelkowa i Siemianic które, bezpośrednie spotkanie zremisowały 1 : 1 .Trzecie miejsce w tej grupie zajęły dziewczęta z Kobylnicy. Natomiast w grupie II najlepszy okazał zespół ze Smołdzina który jako jedyny wygrał wszystkie mecze eliminacyjne i z kompletem punktów awansował do finału wyprzedzając po zwycięstwie zespół z Damnicy w stosunku 3 : 1. ten zaś awansował do również do finału z drugiego miejsca.Finały dziewcząt przyniosły kilka niespodzianek i tak niepokonany zespół ze Smołdzina w ostatnim meczu turnieju przegrał z Żelkowemi aż 1 : 7 . Dzięki temu wysokiemu zwycięstwu Żelkowo zdobyło II miejsce w Powiecie wyprzedzając Siemianice lepszym stosunkiem bramek. W kategorii chłopców w I grupie dobrze wypadli zawodnicy z Kobylnicy którzy stracili tylko jeden punkt po remisie 0:0 z Łupawą i z taką samą ilością punktów po 5 oba zespoły awansowały z do finałów.W finale zespół z Kobylnicy wygrał mecz z Żelkowem 3 :0 i niefortunnie przegrał 0 :1 z Damnicą która tym samym zajęła II miejsce a Kobylnica III miejsce. Najlepszy w finale okazał zespół z Łupawy .
Zespoły dziewcząt ze Smołdzina i chłopców z Łupawy awansowały do półfinału wojewódzkiego który zostanie rozegrany w Tuchomiu w połowie listopada.