Podziel się

Jesteśmy w mediach społecznościowych! Odwiedź nasze profile, polub, subskrybuj:

Kontakt

tel.: 59 842 90 70 do 71
fax: 59 842 90 72
sekretariat: 59 842 96 17
e-mail: kobylnica@kobylnica.pl


ul. Główna 20
76-251 Kobylnica
Województwo Pomorskie

Bank Spółdzielczy w Sławnie
73 9317 0002 0090 0733 2000 0010

Prosument

Uzyskaj dofinansowanie na zakup i montaż nowej instalacji do produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych!

więcej

Liczba podpisanych umów:

81
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
4 miesiące temu

Disco Hit Festival Kobylnica 2015 już za nami

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2015 nadawany 3 lipca był najchętniej oglądanym programem tego wieczoru. Koncert w Telewizji POLSAT i Disco Polo Music obejrzało 2,5 mln widzów.


Podaj dalej:

Disco Hit Festiwal był emitowany na dwóch antenach i łącznie w Telewizji Polsat oraz Disco Polo Music oglądało go ponad 2mln 467 tys. widzów, a w grupie komercyjnej 20,3% SHR. W kanale Disco Polo Music koncert oglądało średnio 71 tys. widzów, co dało 0,7% w grupie 4+ i 1,1% SHR 16-49.

Pierwszy wakacyjny weekend był szczególnie gorący właśnie w Kobylnicy, bo to tam po raz piąty rozbrzmiewały najpopularniejsze i kultowe hity muzyki tanecznej. Disco Hit Festiwal to od lat największa impreza muzyczna disco polo w Polsce. W tym roku do Kobylnicy przybyli najpopularniejsi wykonawcy muzyki disco polo i dance oraz 50 tysięcy fanów muzyki tanecznej z całej Polski! Tego wieczoru Kobylnica rozbrzmiewała muzyką zarówno młodego pokolenia, jak i gwiazd, które od lat królują na listach przebojów. Specjalną statuetkę za 50 lat pracy artystycznej zespołowi Trubadurzy wręczył wójt gminy Kobylnicy Leszek Kuliński. Gwiazdką kanału Disco Polo Music za 15 lat pracy artystycznej zespół Weekend uhonorowała szefowa kanału Disco Polo Music, Monika Wojdyga-Makowska. Norbi zaś z rąk Shazzy dostał nagrodę specjalną - Serduszko Polsatu.
Grupa Masters została uznana przez portal Muzodajnia pl. za najbardziej obiecujących muzyków młodego pokolenia. Hitem lata 2015 została piosenka „Niespotykany kolor” zespołu Defis.

Disco Hit Festiwal Kobylnica to przede wszystkim fenomen wykonawców uwielbianych przez miliony fanów. Na scenie wystąpili królowie Internetu, czyli artyści, których klipy muzyczne mają po kilkadziesiąt milionów odsłon. Koncert rozpoczęła „złota piątka”: Piękni i młodzi z hitem „Niewiara”, który, jak pamiętamy został ubiegłorocznym Hitem Lata, Andre, twórca mega hitów: „Ale Ale Aleksandra”. Do zabawy w tę gorącą noc porwał Masters i „Żono moja”, DJ Disco&McPolo i ich „Szalona Ruda” oraz Weekend z utworem „Ona tańczy dla mnie”. Wielkie owacje otrzymali niekwestionowani królowie disco polo zespół Bayer Full, Shazza oraz Gielniak i jego latynoskie rytmy piosenki „19 miał lat”.
Koncert Disco Hit Festiwal był doskonałą okazją do zaprezentowania niecodziennych duetów muzycznych. I tak obok siebie na scenie Trubadurzy zaśpiewali w duecie z Ivanem Komarenko nieśmiertelny hit poborowych: „Przyjedź mamo na przysięgę”, Andrzej Dąbrowski i Andre „Do zakochania jeden krok” oraz Andrzej Rybiński i Elise „Nie liczę godzin i lat”.