.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
2 miesiące temu

„Czyste powietrze w naszej Gminie”

Konkurs plastyczny


Podaj dalej:

Do pobrania:

Informujemy, że dnia 18 grudnia 2017 roku konkurs plastyczny został rozstrzygnięty. W odpowiedzi na ogłoszony konkurs wpłynęło 146 barwnych prac plastycznych. Dominują wśród nich prace rysunkowe.

Poza tym wpłynęły prace wykonane techniką malarską, jak również wyklejane z przeróżnych elementów – od fragmentów surowców wtórnych, poprzez elementy papierowe, zdjęcia, tkaniny, po fragmenty roślin. Uczestnicy konkursu włożyli wiele wysiłku w swoje prace, niekiedy twórczość plastyczna została wsparta przez krótką twórczość literacką - kilkanaście prac opatrzonych zostało krótkimi hasłami. Decyzją komisji konkursowej nagrodzonych zostanie łącznie 20 prac w czterech kategoriach wiekowych:

Lista nagrodzonych prac jest następująca:
W kategorii wiekowej od 5 do 6 lat:
I miejsce: Szymon Dzienisz – Szkoła Podstawowa w Kwakowie,II miejsce: Aleksandra Wilkos – Szkoła Podstawowa w Słonowicach,III miejsce: Kaja Wawrzyniak - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,Wyróżnienia: Bartłomiej Zawada - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,Szymon Skępiec - Szkoła Podstawowa w Kończewie.
W kategorii wiekowej od 7 do 9 lat:
I miejsce: Maja Mizielińska - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,II miejsce: Aleksander Dobaczewski - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,III miejsce: Nadia Judek - Szkoła Podstawowa w Sycewicach,Wyróżnienia: Hanna Liss - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,Cezary Jenczyk - Szkoła Podstawowa w Sycewicach.
W kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:
I miejsce: Małgorzata Soroka - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,II miejsce: Konrad Brzozowski - Szkoła Podstawowa w Kwakowie,III miejsce: Paulina Wojtaszek - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Wyróżnienia: Kinga Jęchorek - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Patryk Siemienkiewicz - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy.
W kategorii wiekowej od 13 do 15 lat: Trzy równorzędne I miejsca: Jakub Bursztynowicz – Szkoła Podstawowa w Sycewicach,Magdalena Sander – Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Katarzyna Szkoda - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,II miejsce: nie przyznanoIII miejsce: nie przyznanoWyróżnienia: Paweł Walencik - Szkoła Podstawowa w Kobylnicy,Klaudia Żmuda Trzebiatowska - Szkoła Podstawowa w Sycewicach.