.

.

więcej

.

.
Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad pół roku temu

Agnieszka Chylińska gwiazdą Dni Kobylnicy

Agnieszka Chylińska gwiazdą Dni Kobylnicy

Co jeszcze nas czeka


Podaj dalej:
Do listy gwiazd, które zdążyły już wystąpić w Gminie Kobylnica, niebawem będziemy mogli dopisać kolejne nazwisko. Artystkę charyzmatyczną, która na swoim koncie ma sporą liczbę przebojów znanych i cenionych przez wszystkie pokolenia. Gwiazdą tegorocznych Dni Kobylnicy będzie Agnieszka Chylińska. Program całej imprezy jest w tym roku niezwykle bogaty.

Od premiery ostatniego albumu Agnieszka Chylińska niemal bezustannie koncertuje. W ramach FOREVER CHILD TOUR zagrała kilkanaście koncertów w największych miastach w Polsce oraz w Europie, gdzie siedmiokrotnie wystąpiła w Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od kwietnia Agnieszka rozpoczyna letnią część trasy koncertowej. Przeboje Agnieszki Chylińskiej usłyszymy 27 maja.

Nim na scenie zagości gwiazda wieczoru, przez cały dzień będziemy mogli uczestniczyć w różnego rodzaju akcjach i zabawach. Coś dla siebie znajdą zarówno dzieci, dla których przygotowano spektakle i animacje plenerowe, ale też nieco starsi. Im organizatorzy proponują koncerty zespołów. Tego dnia na scenie zaprezentują się między innymi Ale Babki i H.Lucyna. Wyjątkowym wydarzeniem będzie też jubileuszowy koncert Orkiestry Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy.

28 maja na boisku sportowym przy ul. Wodnej w Kobylnicy na uczestników czekać będą liczne atrakcje. Między godziną 10:00 a 15:00 organizatorzy zaplanowali wiele ciekawych przedsięwzięć:
1. Festyn rodzinny – odbędzie się na boisku sportowym w godz. 11:30-13:30. Rodziny zainteresowane wzięciem udziału w zabawie powinny przesłać swoje zgłoszenie na adres : cuw@kobylnica.pl lub telefonicznie 692-416-778 w terminie do dnia 15.05 2017 r.
2. Rajd rowerowy „Ze Szprycha po Gminie Kobylnica na Majówkę” - start ze stadionu o godzinie 10:00 – powrót 12:30. Jak zawsze, STS Szprycha przygotuje liczne konkurencja sportowe a najlepsi otrzymają okolicznościowe magnesy i nagrody.
3. Pokaz sportów walki Klubu Sportowego „Spartans” godzina 11:00- 11:30
4. Pokaz tańca „Zumba” 13:30 – 14:00
5. Zabawy dla dzieci na placu zabaw w tym: zjeżdżalnie dmuchane, trampoliny, i basen do pływania mini łódkami
6. Pokaz udzielania pierwszej pomocy
7. Znakowanie rowerów (Osoba chętna do oznakowania rower musi mieć ukończone 18 lat, posiadać ze sobą dowód osobisty i dokument potwierdzający zakup roweru)
8. Instruktarz Nordic-Walking
9. Udział w pokazie sprzętu i treningu fitness
10. Skorzystanie z serwisu rowerowego
11. Punkt ze zdrową żywnością
12. Porady medyczne - dokonanie pomiaru składu ciała, poziomu cukru, cholesterolu trójglicerydów oraz profilaktyka raka piersi (chętni muszą być co najmniej 3 godziny przed badaniami na czczo)

Dni Kobylnicy rozpoczną się 26 maja spektaklem „Boeing, Boeing”. Aktorzy ze słupskiego Nowego Teatru wystąpią wówczas w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy. Wstęp na wydarzeni będzie możliwy za okazaniem specjalnej karty, którą bezpłatnie możemy otrzymać w siedzibie GCKiP w Kobylnicy.