Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

partnerzy:

Związek Powiatów PolskichPatronat Twórcy Nordic Walking - Marko KantanevaProjekt WyszehradzkiStrategia 2020Słowińska Grupa RybackaWodociągi SłupskRanking Gmin WiejskichStowarzyszenie Gmin Przyjaznych Energii OdnawialnejAcademia PomeraniensisGdańska Wyższa Szkoła HumanistycznaRegionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w SzczecinieBiuro Porad Obywatelskich w Kobylnicy

Disco Hit Festival Kobylnica 2013

aktualizacja: ponad pół roku temu

Kwakowo- 5 lipca 2013r.

Disco Hit Festival Kobylnica 2013

Zapraszamy serdecznie na kolejną, III edycję Festivalu!

Największy festiwal muzyki Disco Polo z transmisją  na żywo. Występy konkursowe, muzyka debiutantów, występy gwiazd.. największa impreza w rytmie muzyki tanecznej.

KWAKOWO- BOISKO SPORTOWE 5 lipca 2013r. start od godz. 17.00- Koncerty i Konkurs Młodego Pokolenia

21.00-02.00 KONKURS HIT LATA 2013 (TRANSMISJA NA ŻYWO W Polo TV, KONCERTY GWIAZD (rejestracja telewizyjna Polo Tv)

dodatkowo: ogródki gastronomiczne, wesołe miasteczko, animacje dla dzieci i dorosłych.

Po raz pierwszy przygotowana będzie także specjalna komunikacja autobusowa z Centrum Słupska do miejsca festiwalu dla wszystkich mniej mobilnych fanów. Oznakowane autobusy Nord Express odjeżdżać będą w stronę Kwakowa co godzinę ( począwszy od 16.30 do 23.30) z przystanku spod dworca PKP w Słupsku przez ul. Wojska Polskiego, Jaracza, Poznańską, Kobylnicę, Łosino, Zajączkowo, Kwakowo. Powrót z Kwakowa w stronę Słupska od godz. 24.00 do 2.30. Okolicznościowy bilet w dwie strony w cenie 5zł. do nabycia u kierowców.

W tym roku transmisję „na żywo” poprowadzi sensacyjny duet - Sławek Świerzyński w towarzystwie znanej i lubianej prezenterki telewizyjnej, Katarzyny Dowbor. Debiuty oraz część koncertową poprowadzą: Elwira Mejk i Robert Gołaszewski. Za kulisami, ale także i momentami na scenie, imprezę dla telewidzów i wywiady na gorąco przeprowadzi Edyta Folwarska w towarzystwie Maćka Smolińskiego.

 

   Katarzyna Dowbor                     Sławomir Świerzyński

Elwira Mejk                                                                           Robert Gołaszewski

Edyta Folwarska                                                           Maciej Smoliński

Sławka Świerzyńskiego, lidera kultowej formacji Bayer Full, nikomu przedstawiać nie trzeba. Zdradzić można jednak, że to właśnie on zaproponował, kto z nim mógłby poprowadzić III edycję Disco Hit Festival - Kobylnica. Katarzyna Dowbor jest rozpoznawalną „twarzą” telewizyjną, a jako konferansjerka ma na swoim koncie wiele poprowadzonych festiwali, koncertów i imprez telewizyjnych m.in. w Opolu, czy w Węgrowie (tu między innymi ze Sławkiem Świerzyńskim).

Duetu, Edyty i Maćka, również nie trzeba przedstawiać - zawsze ich pełno za kulisami różnych imprez, gdzie podpytują w wywiadach uczestników o emocje, wrażenia i spostrzeżenia.

JURY w konkursie HIT LATA 2013: Katarzyna Bujakiewicz, Ryszard Poznakowski, Rafał Olbrychski.

Katarzyna Bujakiewicz     Ryszard Poznakowski      Rafał Olbrychski

 

Już dziś zapraszamy na największe muzyczne wydarzenie tego roku w muzyce disco polo, na który zjadą najlepsi wykonawcy muzyki disco polo, a także fani z całej Polski. Nie może Was zabraknąć...

 film z poprzedniej edycji festivalu poniżej:

youtu.be/Dn1jhqT5eYI

 

Szczegóły na stronie www.disco-festival.pl