Konkurs ”Czyste powietrze Gminy Kobylnica” (edycja 2018)

Konkurs pozwala na uzyskanie dotacji do modernizacji domowych systemów grzewczych, polegającej na likwidacji pieców kaflowych i kotłów opalanych węglem lub koksem i zastąpieniu ich kotłami opalanymi gazem, olejem opałowym, biomasą albo pompami ciepła

więcej

Aktualny etap realizacji programu: W dniu 11 maja Gmina Kobylnica przekazała zbiorczy wniosek, sporządzony na podstawie wniosków mieszkańców, do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Gdańsku. Czekamy na ogłoszenie wyników, które nastąpić powinno do dnia 29 czerwca 2018 r.

Kobylnicka Karta Dużej Rodziny

Program wspierający rodziny wielodzietne na terenie Gminy Kobylnica.

więcej
Kobylnicki Budżet Obywatelski

Umożliwiamy mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców.

więcej
Karta Seniora Gminy Kobylnica

Zwiększenie seniorom dostępności do sfery kulturalnej, sportu i zdrowia.

więcej
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Zobacz lub zgłoś zagrożenia w Twojej okolicy.

więcej
ponad dwa lata temu

Disco Hit Festival Kobylnica 2013

Kwakowo- 5 lipca 2013r.


Podaj dalej:

Zapraszamy serdecznie na kolejną, III edycję Festivalu!

Największy festiwal muzyki Disco Polo z transmisją na żywo. Występy konkursowe, muzyka debiutantów, występy gwiazd.. największa impreza w rytmie muzyki tanecznej.

KWAKOWO- BOISKO SPORTOWE 5 lipca 2013r. start od godz. 17.00- Koncerty i Konkurs Młodego Pokolenia

21.00-02.00 KONKURS HIT LATA 2013 (TRANSMISJA NA ŻYWO W Polo TV, KONCERTY GWIAZD (rejestracja telewizyjna Polo Tv)

dodatkowo: ogródki gastronomiczne, wesołe miasteczko, animacje dla dzieci i dorosłych.

Po raz pierwszy przygotowana będzie także specjalna komunikacja autobusowa z Centrum Słupska do miejsca festiwalu dla wszystkich mniej mobilnych fanów. Oznakowane autobusy Nord Express odjeżdżać będą w stronę Kwakowa co godzinę ( począwszy od 16.30 do 23.30) z przystanku spod dworca PKP w Słupsku przez ul. Wojska Polskiego, Jaracza, Poznańską, Kobylnicę, Łosino, Zajączkowo, Kwakowo. Powrót z Kwakowa w stronę Słupska od godz. 24.00 do 2.30. Okolicznościowy bilet w dwie strony w cenie 5zł. do nabycia u kierowców.

W tym roku transmisję „na żywo” poprowadzi sensacyjny duet - Sławek Świerzyński w towarzystwie znanej i lubianej prezenterki telewizyjnej, Katarzyny Dowbor. Debiuty oraz część koncertową poprowadzą: Elwira Mejk i Robert Gołaszewski. Za kulisami, ale także i momentami na scenie, imprezę dla telewidzów i wywiady na gorąco przeprowadzi Edyta Folwarska w towarzystwie Maćka Smolińskiego.

Katarzyna Dowbor Sławomir Świerzyński

Elwira Mejk Robert Gołaszewski

Edyta Folwarska Maciej Smoliński

Sławka Świerzyńskiego, lidera kultowej formacji Bayer Full, nikomu przedstawiać nie trzeba. Zdradzić można jednak, że to właśnie on zaproponował, kto z nim mógłby poprowadzić III edycję Disco Hit Festival - Kobylnica. Katarzyna Dowbor jest rozpoznawalną „twarzą” telewizyjną, a jako konferansjerka ma na swoim koncie wiele poprowadzonych festiwali, koncertów i imprez telewizyjnych m.in. w Opolu, czy w Węgrowie (tu między innymi ze Sławkiem Świerzyńskim).

Duetu, Edyty i Maćka, również nie trzeba przedstawiać - zawsze ich pełno za kulisami różnych imprez, gdzie podpytują w wywiadach uczestników o emocje, wrażenia i spostrzeżenia.

JURY w konkursie HIT LATA 2013: Katarzyna Bujakiewicz, Ryszard Poznakowski, Rafał Olbrychski.

Katarzyna Bujakiewicz Ryszard Poznakowski Rafał Olbrychski

Już dziś zapraszamy na największe muzyczne wydarzenie tego roku w muzyce disco polo, na który zjadą najlepsi wykonawcy muzyki disco polo, a także fani z całej Polski. Nie może Was zabraknąć...

film z poprzedniej edycji festivalu poniżej:

youtu.be/Dn1jhqT5eYI

Szczegóły na stronie www.disco-festival.pl